• Kuşlu Kavanoz Süsleme

  hobi çalışması kuş kavanoz süsleme

  Merhaba,

  Hepimizin evinde her sene menemen yapma telaşı illa ki vardır. Malzemeler alınır itinayla temizlenir ve hazırlanır.. Ve pişirme aşaması ile kavanozlara konularak mutfakta kendilerine ayrılan yerlerine sıralanır.

  Hayır hayır yanlış anlaşılmasın menemen tarifi vermeyeceğim. Benim bugün işi kavanozla. İstediğim ebatlarda ki 1 adet kavanoz, 1 adet çam kozalağı, 1 ya da 2 parça kuru dal parçası, plastik kelebek ve son olarak renkli kuşlar, son olarak da slikon tabancası... Ve işleme hazırım.

  Öncelikli olarak çam kozalağının büyük iri çekirdek tanelerine benzettiğim her bir katmanını zarar vermeden tek tek kopardım ve geriye kalan küçük odunsu parçayı kavanozun kapağına slikonla yapıştırdım. Ardın dalları ve kelebek ile kuşları da ilave ettikten sonra kavanozu kapağa sıkı bir şekilde slikonladım.

  Son olarak kavanoz görüntüsünü kamufle etmek için kozalaktan kopardığım her bir katmanı tıpkı evin çatısındaki kiremitler gibi sırayla yapıştırınca ortaya bu güzel süs çıkmış oldu.

  Hem evimiz hem de sevdiklerimize kendi el emeğimiz ile hazırladığımız süs kavanozunu hediye edebiliriz.

 • 0 yorum:

  Yorum Gönder

  GET A FREE QUOTE NOW

  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.

  ADDRESS

  4759, NY 10011 Abia Martin Drive, Huston

  EMAIL

  contact-support@mail.com
  another@mail.com

  TELEPHONE

  +201 478 9800
  +501 478 9800

  MOBILE

  0177 7536213 44,
  017 775362 13